Hakkımızda

Şirketimiz 2003 yılında İstanbul’da Efa Bilgisayar Limited Şirketi adı altında 3 ortaklı olarak başlamış sonrasında 2009 yılında Ankara’da Ortaksız olarak Akta bilgisayar olarak faaliyetlerine devam etmiştir. 2019 Yılında firma daha çok büyüyerek Ortaklı olarak Prava Bilişim firması kurulmuştur.

En-iyi.net binlerde ürünü ve tedarikçileri barındıracak kadar alana sahip olmakla beraber 256bit SSL Sertifikalı %100 güvenli platform olarak kurulmuştur.
Temsil ettiğimiz değerli markalarla kurumlarımıza ve de firmalarımıza doküman yönetimi ve akışlarını sağlayabilmek amacıyla sizlere yönelik çözümler sunmaktayız.

Vizyonumuz
Gelişmiş teknolojik ürün yelpazesi ve kaliteli teknik servisimiz ile bayilerimizin ve müşterilerimizin doküman yönetimini optimum düzeyde gerçekleştirmeleri için gerekli katkıyı sağlamaktır.

Misyonumuz
Deneyimli ve özverili çalışanlarımız ile Bayilerimize ve müşterilerimize yönelik en iyi cihaz ve program desteği sunmak, cihazların etkili kullanımı hakkında bilgilendirmek, şirketimiz ve bayilerimiz arasındaki iş akışını maksimum derecede geliştirerek maliyet azaltıcı çözümleri belirleyip uygulatmaktır.

Değerlerimiz
Doğruluk
Kişisel ve iş ilişkilerimizde her zaman dürüstlüğü, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı ön planda tutarız.
Müşteri Odaklılık
Tüm müşterilerimize değer verir, onların ihtiyaçlarını anlamaya çalışırız.
Proaktif Olmak
Sorunlar ortaya çıkmadan, nedenlerini tespit edip, gerekli önlemleri alırız.